Technology

Skład kolejnego sezonu Top Model jest już znany!

26.09.2020, 15:56 0 komentarzy
Skład kolejnego sezonu Top Model jest już znany!

Top Model jest to program wyróżniający się w jesiennej ramówce TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury a także prowadząca Joanna Krupa to przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. W odcinkach będzie można zobaczyć sporo znanych i cenionych w przestrzeni modowej osób, jak rozpoznawalne modelki, redaktorki pism, czy też światowej sławy fotografowie.

Tym razem konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się też osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, której możliwości do bycia modelem są największe, w skutek czego owy uczestnik od razu ląduje w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to ocena osób głosujących w Internecie, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał startować w castingach i natychmiastowo przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest założenie Top Model?

Każda edycja stawia sobie za cel dać nie tylko pojawienia się w świecie modelingu, ale również pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to co edycję zgłoszenia wysyła wiele chętnych osób. W odcinkach uczestnicy mają do zaliczenia różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich pracę i decydują o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu tuż po eliminacji, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie za kulisami, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest kontrakt z agencją modeli i modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, kto stanie się następnym zwycięzcą programu. O tytuł walczy wiele ciekawych osób, więc bez wątpienia warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz