Technology Technology

Wkrótce pojawi się najświeższy system uwierzytelniający na Netflix. Współdzielenie konta z przyjaciółmi może okazać się bez porównania cięższe!

09.06.2021, 09:46 0 komentarzy
Wkrótce pojawi się najświeższy system uwierzytelniający na Netflix. Współdzielenie konta z przyjaciółmi może okazać się bez porównania cięższe!

Entuzjaści filmowych obrazów i produkcji odcinkowych mogą być delikatnie zdenerwowani, gdyż ze świata internetowego spływają przykre wieści. Witryna VOD nazywana także jako Netflix myśli o tym żeby zakazać użytkownikom dzielenie kont. To była do obecnej chwili niezwykle dogodna i niezwykle znana możliwość. Naprawdę dużo abonentów reguluje opłaty za pojedynczy rachunek i oni mogą zamieszkiwać w zróżnicowanych miejscach. Jednak strona internetowa VOD Netflix nie potwierdziła zupełnego obostrzenia kont podziału, jednakże postanowiła skompilować pewne utrudnienie. Platforma internetowa z VOD Netflix planuje zastopować kont dzielenie płatnikom, którzy nie pomieszkują w tym samym budynku. Na telewizorowym ekranie widnieć będzie powiadomienie, które na calu ma wymusić na konsumencie potwierdzenie tego, że to on jest posiadaczem. Weryfikacyjny ciąg liczb na zapisany adres zamieszkania albo telefonu nr planuje wysyłać ten lider w otoczeniu portali VOD. W takiej sytuacji płatnicy konta powinni być świadomi tego, iż wystąpią reorganizacje w korzystaniu z portalu VOD Netflix.

Zostaw komentarz