Technology

Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

20.03.2021, 15:43 0 komentarzy
Rozmowa z Meghan Markle a także księciem Harrym

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20 dokonał się wywiad znanej prezenterki Oprah Winfrey z księciem Harrym i jego żoną Meghan Markle. O spotkaniu tym szybko zrobiło się bardzo głośno i w dalszym ciągu jest to jeden z podstawowych tematów w otoczeniu wszelkich tabloidów. Po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej a także wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych był to pierwszy łączony wywiad księcia Harry'ego i Meghan. W trakcie rozmowy z Oprah para wgłębiła nas w szczegóły swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pod adresem Pałacu Buckingham.

Poza tym, na podstawie upowszechnionego parę dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym konflikcie w rodzinie królewskiej są właściwie po stronie królowej Elżbiety oraz pozostałych członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Jednakże nie można ukryć, iż poparcie jest niezwykle zróżnicowane, w zależności od . Tabloidy brytyjskie zauważają, że jeśli tylko Meghan i Harry zechcieliby w niedalekiej przyszłości wrócić do królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem przekreślili definitywnie swoją możliwość. Ponadto z wyjątkiem wspomnianych wcześniej kwestii para poruszyła także problem samobójczych myśli Meghan i tego, iż książe nie spostrzegał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam twierdzi.

Prowadzący kanał na platformie YouTube, zajmujący się zbieraniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, namówili 4 ekspertów interpretujących w mediach kwestie królewskiej rodziny na skomentowanie wywiadu 2 dni przed publikacją. Eksperci, w tym były prasowy sekretarz brytyjskiej królowej, zinterpretowali całą rozmowę, sugerując tym samym Winfrey brak obiektywnego podejścia natomiast Markle używanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan został pokazany w wieczornym TVN24. Co istotne, rozmowę tą oglądało średnio szacunkowo 1mln widzów. Ta telewizyjna stacja okazała się wtedy wiceliderem rynku, tym samym mając przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednocześnie mówi się, iż wywiad ten tylko udowodnił informacje dotyczące Oprah Winfrey jako dziennikarki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy wszystko, uwzględniając drobiazgi. Uwzględniając emocjonujące informacje pary książęcej media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bez żadnych wątpliwości należy przyznać, że temat ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni zapewne nieprzerwanie komentowany.

Zostaw komentarz