Technology

Doskonałe spotkanie czeskiej drużyny narodowej - klęska polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

22.06.2023, 16:47 0 komentarzy
Doskonałe spotkanie czeskiej drużyny narodowej - klęska polskiej piłkarskiej reprezentacji w pierwszym spotkaniu zmagań eliminacyjnych do Mistrzostw Europy 2024!

Fantastyczny mecz narodowego zespołu Czech - klęska polskiej reprezentacji w pierwszym starciu eliminacji do Euro 2024!

Ubiegły mundial w wykonaniu polskiej reprezentacji nie był zbyt udany. Polscy reprezentanci rzecz jasna dali radę awansować do pucharowej fazy, jednak nie każdemu podobał się styl, w jakim to zrobili. Sympatycy piłki nożnej z Polski zgodnie sądzili, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest wymagana. I właśnie dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się na zakończenie kontraktu z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem reprezentacji Polski został Fernando Santos, którego pierwszym poważnym oponentem była narodowa reprezentacja Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacjach do Euro 2024 i niezwykle ważne było to, aby zwyciężyć.

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra nastroje w kadrze Polski były świetne, jednakże weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Narodowa reprezentacja Czech bowiem dała radę strzelić dwa gole już po 3 minutach spotkania. Zarówno dla fanów zebranych na stadionie w Pradze, jak i graczy to było gigantyczne zaskoczenie. Gracze kadry narodowej Czech prezentowali się zdecydowanie lepiej od naszych graczy od pierwszego gwizdka sędziego i nic nie wskazywało na to, że w drugiej połowie to się odmieni. W drugiej części tego starcia drużyna narodowa Polski grała nieco lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli trzeciego gola. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Jan Kuchta. Piłkarze polskiej narodowej drużyny udało im się zdobyć jedynie jednego gola na 3 minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu narodowej kadry Polski był kiepski i należy to zaznaczyć. Na pewno nie w ten sposób debiut w naszej kadrze wyobrażał sobie portugalski trener Santos. Polska drużyna w drugim starciu eliminacyjnych zmagań będzie się mierzyć z narodową drużyną Albanii. W tym spotkaniu polska reprezentacja musi zdobyć trzy punkty.

Zostaw komentarz