Technology

12 czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Remisowy wynik w spotkaniu narodowej drużyny Polski z zespołem Rosji.

11.06.2021, 11:08 0 komentarzy
12 czerwca wystartują Mistrzostwa Europy w piłce nożnej! Remisowy wynik w spotkaniu narodowej drużyny Polski z zespołem Rosji.

Z absolutną pewnością futbol to oglądana najchętniej sportowa dyscyplina w naszym kraju. Gigantyczna ilość sympatyków piłkarskich wyczekuje na nadchodzące wielkimi krokami Euro i to nie powinno w sytuacji jak ta nikogo zaskakiwać. Reprezentacja naszego państwa będzie grać na nich i pojedynkować się będzie w rozgrywkach grupowych z drużyną Hiszpanii, słowacką kadrą a także kadrą Szwecji. Trzeba powiedzieć o tym, iż nie są to najprzyjemniejsi rywale, lecz mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy. Naprawdę kluczowe będzie w tej konkretnej sytuacji to, aby przedstawić się z najskuteczniejszej perspektywy. Kadra polska w ubiegłym tygodniu zagrała towarzyskie starcie z reprezentacją Rosji, która także zagra na Euro 2020. Pierwszy raz od dłuższego czasu piłkarscy sympatycy mogli się stawić na trybunach i mogli być na pewno ucieszeni. W tej batalii nie było jednak wiele akcji podbramkowych i na koniec narodowa reprezentacja na remis zagrała z kadrą Rosji jeden do jednego. Dla kadry Polski bramkę już w czwartej minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla drużyny rosyjskiej strzelił Karawajew.

Zostaw komentarz